Tedavi Sonrası

Tedavi sonrası

Tedavisi tamamlanan hastaların sağlık kuruluşundan ayrılışı için gerekli tüm organizasyon AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından gerçekleştirilir. Kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakımları hakkında hastaneden ayrılmadan önce AEGEAN HEALTH GROUP Sağlık ekibi tarafından hastalar ve yakınları bilgilendirilir.

Hastaların tedavisi tamamlandıktan ülkelerine dönene kadar kullanabilecekleri bir telefon hattı verilerek AEGEAN HEALTH GRUOP tercüman ve sağlık ekibine 7/24 ulaşabilmesi sağlanır.

Tedavisi tamamlanan hastaların ilerleyen günlerde fiziksel kontrolü gerekirse konakladığı otelden sağlık tesisine – sağlık tesisinden otele transferleri AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından sağlanır. Sağlık tesisinde hastalara AEGEAN HEALTH GRUOP tercümanları tarafından eşlik edilir.

Eğer hastalar tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler AEGEAN HEALTH GRUOP koordinatörleri tarafından organize edilir.

Tedavi süreci ve sonraki kontrolleri tamamlanan hastaların konakladığı otelden havaalanına transferi AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından sağlanır.

Hastalar ülkelerine döndükten sonra AEGEAN HEALTH GRUOP koordinatörleri ve sağlık ekibi ile tedavi sonrası bakım ve kontroller için her zaman irtibata geçebilirler.