Nasıl Çalışıyoruz?

Tedavi Planlama

Sosyal medya, web sitesi ya da telefonla AEGEAN HEALTH GROUP Koordinatörlerine ulaşan hastaların başvuru nedenleri öğrenilir. Hastaların klinik durumunu ve tetkik sonuçlarını (laboratuvar ve radyolojik görüntüleme vb.) içeren tüm tıbbi bilgileri kayıt altına alınır.

Hastadan alınan tıbbi bilgiler AEGEAN HEALTH GROUP Doktorları tarafından incelenir. Branşında başarılı ve deneyimli olan AEGEAN HEALTH GROUP iş ortağı uzman hekimlerle birlikte özel tedavi planlamaları hazırlanarak hastalar ile paylaşılır. Uygun olan tedavi planı ve kullanılacak tüm tıbbi teknolojiler seçildikten sonra uygun hastane tespit edilerek hastanın onayına sunulur.

Onaydan sonra tedavileri için tüm alternatif fiyat seçenekleri hastalara sunularak karşılaştırma yapabilmeleri ve bütçeleri için en uygun tedavi planlamasını seçmeleri sağlanır.

Ulaşım ve Konaklama

Tedavi planlaması tamamlandıktan sonra ulaşım ve konaklama planlaması yapılır.

Uçak biletleri hastanın isteğine bağlı olarak AEGEAN HEALTH GROUP Koordinatörleri ya da hasta tarafından temin edilebilir. Hastaların sağlığı tarifeli uçak yolculuğu için elverişli değilse, hastalar AEGEAN HEALTH GROUP Sağlık ekibi ya da İş ortakları tarafından uçak ambulans planlaması yapılarak bulunduğu yerden alınarak transferi sağlanabilir.

Konaklama rezervasyonları yine hastanın isteğine bağlı olarak AEGEAN HEALTH GROUP Koordinatörleri ya da hasta tarafından yapılabilir. Hastaların bütçesi doğrultusunda konaklamak istediği yerler AEGEAN HEALTH GROUP’un sağlık tesisine yakın lokasyonlarda bulunan anlaşmalı otelleri arasından seçilerek konaklama rezervasyonları planlanabilir.

Havaalanında hastalar AEGEAN HEALTH GROUP Koordinatörleri tarafından karşılanarak kalacağı otele ya da sağlık tesisine transfer edilir. Hastalara tedavileri süresince kullanabilecekleri bir telefon hattı verilerek AEGEAN HEALTH GROUP tercüman ekibine 7/24 ulaşabilmesi sağlanır.

Tedavi Süreci

Planlama doğrultusunda tedaviler yüksek tıbbi teknoloji ve branşında başarılı doktorların bulunduğu hastanelerde daha önce belirlenen zamanlarda yapılır.

Tedavi günü hastaların otel ya da havaalanından hastaneye transferi AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından gerçekleştirilir.

Hastalar ile aynı dili konuşan AEGEAN HEALTH GROUP Tercümanları tedavi süresindeki her aşamada hastalara eşlik eder. AEGEAN HEALTH GROUP Sağlık ekibi ve doktorları tarafından hastaların tedavisinin her aşaması titizlikle takip edilir.

Hastalara tedavileri süresince kullanabilecekleri bir telefon hattı verilerek AEGEAN HEALTH GROUP tercüman ve sağlık ekibine 7/24 ulaşabilmesi sağlanır.

Tedavi sonrası

Tedavisi tamamlanan hastaların sağlık kuruluşundan ayrılışı için gerekli tüm organizasyon AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından gerçekleştirilir. Kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakımları hakkında hastaneden ayrılmadan önce AEGEAN HEALTH GROUP Sağlık ekibi tarafından hastalar ve yakınları bilgilendirilir.

Hastaların tedavisi tamamlandıktan ülkelerine dönene kadar kullanabilecekleri bir telefon hattı verilerek AEGEAN HEALTH GROUP tercüman ve sağlık ekibine 7/24 ulaşabilmesi sağlanır.

Tedavisi tamamlanan hastaların ilerleyen günlerde fiziksel kontrolü gerekirse konakladığı otelden sağlık tesisine – sağlık tesisinden otele transferleri AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından sağlanır. Sağlık tesisinde hastalara AEGEAN HEALTH GROUP tercümanları tarafından eşlik edilir.

Eğer hastalar tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler AEGEAN HEALTH GROUP koordinatörleri tarafından organize edilir.

Tedavi süreci ve sonraki kontrolleri tamamlanan hastaların konakladığı otelden havaalanına transferi AEGEAN HEALTH GROUP Asistanları tarafından sağlanır.

Hastalar ülkelerine döndükten sonra AEGEAN HEALTH GROUP koordinatörleri ve sağlık ekibi ile tedavi sonrası bakım ve kontroller için her zaman irtibata geçebilirler.