G Noktası Büyütme İşlemi

G Noktası Büyütme İşlemi

Cinsel birliktelikleri kadınlar için keyifli bir aktivite haline getiren önemli birkaç bölge vardır. Bu bölgeler vajina ve vajina çevresinde yer alırlar. G noktası olarak bilinen nokta da o bölgelerden biridir. G noktası, sinir hücreleri ve kan damarları açısından oldukça zengin bir bölgedir. Vajinanın birkaç santimetre içerisinde yer alan G noktası, yeterince uyarıldığı takdirde kadınları orgazma ulaştırabilir.

G noktası büyütme işlemi ile bu hassas bölgeyi büyütmek ve kadınların cinsel birlikteliklerden aldıkları hazzı arttırmak mümkündür. G noktası büyütme işlemi tamamı ile hastanın ihtiyaçlarına ve taleplerine özel olarak planlanır.

G noktası büyütme işlemi ile ilgili detaylı bilgi almak için Aegean Health Group’u arayabilirsiniz.

G Noktası Nedir?

G Noktası vajinanın 3 ila 5 santimetre içerisinde, üst duvarda yer alan bir bölgedir. Bu bölge kan damaları ve sinir hücreleri bakımından oldukça zengindir. Bu yüzden cinsel birliktelikler sırasında penisin bölgeye sürtünmesi ile kadınlarda cinsel haz hissi oluşur. Yeterli seviyede uyarılma gerçekleşirse orgazm olarak bilinen rahatlama ve mutluluk hissi meydana gelir. 

G Noktası Büyütme İşlemi Nedir?

G noktası büyütme işlemi, özel dolgu uygulamaları ile G noktasının daha büyük ve belirgin hale getirilmesidir. Böylece cinsel birliktelikler sırasında çok daha kolay uyarılabilir. Bazı kadınlarda G noktası, genetik veya gelişimsel sebeplerden küçük ve temas etmesi zor bir yapıda olabilmektedir. Bu da cinsel birliktelikler sırasında kadınların daha az haz duymalarına yol açabilen bir durumdur. G noktasının daha belirgin olması için yapılan uygulamaya G noktası büyütme işlemi denir. Bu işlem halk arasında ‘’G Shot’’ ismi ile de bilinmektedir. 

G Noktası Büyütme İşlemi Neden Yapılır?

G noktası büyütme işlemi, G noktasını belirginleştirmek ve kadınların cinsel birlikteliklerden aldıkları hazzı arttırmak için yapılır. Bazı kadınlar vajinal kuruluk gibi cinsel birliktelikleri zorlu ve ağrılı bir sürece çeviren problemlere sahip olabilmektedir. Bu gibi problemlerin cinsel ilişki sırasında yeterince haz alamamaya bağlı ortaya çıktığı düşünülmektedir. G noktası büyütme işlemi sayesinde kadınlar cinsel birlikteliklerden daha fazla haz alabilir. Bu sayede bahsettiğimiz problemleri de çözüme kavuşturmak mümkün olabilmektedir.

G Noktası Büyütme İşlemi Kimlere Yapılabilir?

G noktası büyütme işlemi 18 yaşından büyük olan her kadına uygulanabilir. Vajinayı meydana getiren dokuların 18 yaşına kadar gelişime devam ettiği düşünülmektedir. Bu yüzden reşit olmayan bireylere G noktası büyütme işlemi uygulanmaz.

G Noktası Büyütme İşlemi Kalıcı Mıdır?

G noktası büyütme işlemi sırasında yapılan dolgu uygulaması kalıcı değildir. İşlem sırasında kullanılan dolgu maddesi, vücut ile uyumlu bir yapıya sahip olduğu için zaman içerisinde etkisini kaybeder. Bu süre hemen hemen 6 aydır, ancak hastanın cilt yapısına ve başka faktörlere göre değişiklik gösterebilir.

G Noktası Büyütme İşlemi Tekrarlanabilir Mi?

G noktası büyütme işlemi istenildiği zaman tekrarlanabilen bir uygulamadır. Bu uygulama sırasında kullanılan dolgu malzemesi insan vücudunda da doğal olarak bulunur. Bu yüzden G noktası büyütme işlemi istenildiği kadar tekrarlanabilir. 

G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

G noktası büyütme işlemi lokal anestezi altında gerçekleşen bir uygulamadır. Bu uygulama kişiye özel olarak planlanır. Öncelikle vajinanın 3 ila 5 santimetre içerisinde bulunan G noktası tespit edilir. Daha sonra ise özel enjeksiyon uygulamaları ile bu bölgeye dolgu uygulanır. Dolgu sırasında kullanılan maddeler vücut ile tamamen uyumlu bir yapıya sahiptirler. Hatta vücut içerisinde de doğal olarak bulunan bir maddedir. G noktası büyütme işlemi hemen hemen 15 dakika içerisinde tamamlanır. G noktası büyütme işleminin süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

G Noktası Büyütme İşlemi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hastalar G noktası büyütme işleminden hemen sonra gündelik yaşantılarına dönebilirler. Bu işlem oldukça konforlu, hızlı ve kolaydır. Bu yüzden hastalar hastanede birkaç gece misafir edilmek zorunda kalmazlar. G noktası büyütme işleminden sonra cinsel birliktelikler açısından herhangi bir sınırlandırma yoktur. İsteyen bireyler aynı gün içerisinde cinsel birliktelikte bulunabilirler. G noktası büyütme işleminin ardından herhangi bir bakım veya kontrol gerekmez.

Aegean Health Group – G Noktası Büyütme İşlemi

G noktası büyütme işlemi ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için Aegean Health Group’u arayabilirsiniz.