Hakkımızda

AHG Aegean Health Group ailesi olarak Türkiye sağlık sektöründe uzun yıllar çalışmakta olan ve sağlık sektörünü yakın olarak tanıyan ekibimiz ile siz danışanlarımızı kaliteli ve güvenilir kurumlarda, deneyimli ekiplerle, kişiye özel tedavilere ulaştırma misyonu ile bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Alanında uzmanlaşmış, deneyimli ve donanımlı partnerlerimizle danışanlarımıza birinci kalite, güvenilir hizmet, erişilebilir fiyatlar, bireysel tedavi planları, tedavi öncesi ve sonrası 7/24 destek, ana dilde hizmet sağlayarak sağlık alanında obezite, plastik ve estetik cerrahi, diş tedavileri, saç ekimi, dermatolojik tedaviler gibi birçok alanda doğru tedaviye ulaşmalarını sağlıyoruz.

Önce sağlık ve güven ilkemizle partner hastane, doktor, klinik seçimleri ve şirket çalışanlarımızın işe alımları uzun ve titiz bir sürecin sonunda gerçekleşmiştir.

Siz danışanlarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayata adım atma süreçlerinde kaliteli ve güvenilir ekibimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyar, 7/24 bizimle iletişime geçebileceğinizi garanti eder ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.