Anlaşmalı Kurumlar

DENTAGLOBAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DENTAGLOBAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak tüm ekip çalışanları ile sahip olduğumuz mesleki tecrübemizi hizmet enerjisi ile bütünleştirerek diş hekimliği sahasına yeni bir sinerji kazandırmayı amaçladık. 2017 yılında faaliyetlerimize başladık. Gücümüzü, kurumsal anlamda yeni bir firma olmanın özgür vizyonu ve deneyim anlamında ekibimizin geçmiş tecrübeleri sayesinde köklü bir kurum felsefesine sahip olabilmekten alıyoruz.

Bir anlamda geçmiş birikimi ile tecrübeli, günümüzün hem modern hem de kültürel yapısını kendi bünyesinde hizmet mantalitesi ile bütünleştirmesi ile enerji dolu ve en yeni olanı en doğru şekilde edinen ve etkin bir şekilde kullanan vizyonu ile güçlü bir kurumsal kimlik oluşturduk.

DENTAGLOBAL olarak sadece İzmir’de ya da Ege Bölgesi ve hatta Türkiye’de değil yurt dışında kısa zamanda bilinen bir marka haline geldik. Londra, Paris, Rotterdam ve Berlin’de bulunan irtibat ofislerimiz ve partner kliniklerimizin yanına yeni lokasyonlar eklemek için bitmek bilmeyen bir enerji ile çalışmaya devam etmekteyiz.


Op. Dr. Metin Karadeniz Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Metin Karadeniz

Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

1981’de Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu’da bitirdi. Tıp öğrenimini 1999-2006 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Genel Cerrahi ihtisasını İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2006-2011 yıllarında tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı oldu. Şubat 2012 – Haziran 2014 tarihleri arasında İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde çalıştı. Haziran 2014 – Haziran 2018 tarihleri arasında İzmir Özel Medifema Hastanesi’nde çalıştı. Temmuz 2018’den itibaren İzmir Karşıyaka’da Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği’ni kurdu ve halen burada çalışmaktadır.

Genel Cerrahi ihtisası boyunca Türkiye’de ilk laparoskopik Roux en-y gastrik bypass operasyonunu yapan Dr. Mehmet Görgün ile beraber çalıştı. Obezite cerrahisine ilk başlangıç bu yıllarda oldu. Genel Cerrahi uzmanı olarak İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde göreve başladı ve gerekli alt yapıları oluşturduktan sonra Mayıs 2012’de ilk obezite cerrahisi operasyonunu gerçekleştirdi. 3000’den fazla başarılı operasyon (tüp mide, gastrik bypass, SADİ-S ve transit bipartition) gerçekleştirdi. Mesleki gelişimini katıldığı kurs ve kongrelerle en üst düzeye getirdi. Mayıs 2013’te Brugge’de, Avrupa’da obezite cerrahisinin bir numaralı ismi Dr. Bruno Dillemans ile ve Ekim 2014’te Bükreş’te Dr. Catalin Copaescu ile birlikte çalışma imkanı buldu.


Private Medifema Hospital (Özel Medifema Hastanesi)

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden hastaya uluslararası kalite standartlarında, etik tıp anlayışıyla, uygun ekonomik koşullarda, yeni teknolojik donanım ve uygulamalarla, insana layık olduğu üstün değeri veren, güven ve mutluluğu esas alan uzman hekimlerimiz ve profesyonel sağlık çalışanlarımızla üstün kaliteli bütüncül sağlık hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Hastane olarak Türkiye’de model, uluslararası platformda örnek alınan bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz. Deneyimli ekibimiz, çağdaş alt yapımız ve sürekli yenilenen teknolojik uygulamalarla yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm hastalarımıza üstün kaliteli eşit sağlık hizmeti sunmak, hasta ve hasta yakınlarının mutlak memnuniyetini sağlamak, güven veren ve saygın bir kuruluş olmak hedefimizi gerçekleştirme doğrultusundaki adımlarımızdır.